Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Rolls-Royce припиняє закупівлі російського титану для авіадвигунів
Всі новини / Автосвіт

Rolls-Royce припиняє закупівлі російського титану для авіадвигунів

Rolls-Royce припиняє закупівлі російського титану для авіадвигунів
Компанія Rolls-Royce прийняла рішення про припинення закупівель титану у Росії для виробництва крильчаток авіаційних турбін.

Треба відзначити, що британська компанія протягом останніх семи років знижувала закупівлі російського титану. На даний час на Росію припадає п'ята частина від усіх постачання титану в Rolls-Royce.

За словами виконавчого директора групи Rolls-Royce plc Уоррен Іста на тлі санкцій щодо РФ через війну з Україною прийнято рішення повністю припинити закупівлі російського титану.

Крім того, топ-менеджер не вважає, що через це компанія сильно постраждає. Він повідомив, що створені додаткові запаси цього металу, який використовується у виробництві лопатей ротора реактивних двигунів.

Читайте також: Автовиробники масово відмовляються від постачання автомобілів до Росії

Цікаво, що минулого року група Rolls-Royce відзвітувала про прибуток 414 мільйонів фунтів стерлінгів, після збитку у 2 мільярди роком раніше. Крім автомобільної та аерокосмічної галузей, Rolls-Royce також активно працює на ринках оборонних та енергетичних систем.
02-27-2022, 17:16  
Джерело: rbc.ua
Переглядів: 359   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: