Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Автоексперт розповів, що робити якщо пробив колесо, а запаски немає
Всі новини / Автосвіт

Автоексперт розповів, що робити якщо пробив колесо, а запаски немає

Зараз, в умовах війни, пошкодити колесо у дорозі та не мати запаски – справжня халепа.

Якщо ви опинись у такій ситуації, маємо для вас кілька порад.

Українські дороги і в мирний час мали велику кількість ям на яких можна запросто пошкодити колесо, а зараз, під час бойових дій, небезпека розриву шини або пошкодження колісного диску зросла ще більше.

Ситуація укладається тим, що в умовах війни дуже складно знайти робочий шиномонтаж. Тож якщо вирушаєте у дорогу, краще зробити усе можливе, аби вберегти колеса.

Краще підготуватись

Якщо у вас в автомобілі немає запасного колеса або “докатки” (замість нього, наприклад, стоїть газовий балон) то у багажнику не зайвим буде спеціальний балон з піною для ремонту шин. Також може підійти набір для ремонту шин за допомогою шнурків. Звичайно, потрібно мати компресор для шин або хоча б ручний насос. Усі ці речі можна купити на більшості АЗС.

Маючи такий запас, можна самостійно впоратись з проколотою шиною, якщо прокол невеликий, а колісний диск не має фатальних ушкоджень.



Подібний набір для самостійного ремонту шин коштує недорого і його, або більш дорогий балончик для ремонту шин бажано мати в машині, навіть якщо є запаска.

Надія на сервіс
Навіть зараз, під час воєнного стану, можуть працювати деякі сервісу асистансу та евакуатори. Якщо є зв’язок та мобільний інтернет, можна спробувати викликати допомогу. Втім саме зараз шансів на успіх не багато.

Якщо немає нічого

Коли прокол вже стався, а у машині немає ні запаски, ні наборів для ремонту та підкачки, можна спробувати звернутись до колег по трафіку. Саме зараз, під час війни, люди згуртувались і готовність допомогти одне одному дуже висока. Якщо зустрінеться автомобіль, від якого запаска підійде – вам пощастило.

Їхати на повністю спущеному колесі можна зі швидкістю пішохода, або людини, яка нешвидко біжить. Тобто близько 10 кілометрів на годину. Звісно, гума так псується і досить швидко – буквально за кілька кілометрів вона вже буде повністю непридатною для подальшого використання.

Читайте також: Hyundai зупинив свій завод у Санкт-Петербурзі

Втім, якщо боковина посилена, гуми вистачить на довше. Але усе одно швидко їхати не можна, оскільки автомобіль майже некерований. А коли гума вже почне руйнуватись, її частини можуть пошкодити підкрилки бампера та інші елементи автомобіля.
03-4-2022, 17:39  
Джерело: auto.24tv.ua
Переглядів: 1 462   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: