Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Рашисти вдарили по нафтопроводу: розлилось дизельне пальне
Всі новини / Автосвіт

Рашисти вдарили по нафтопроводу: розлилось дизельне пальне

Рашисти вдарили по нафтопроводу: розлилось дизельне пальне
Окупанти поцілили у нафтопродуктопровід «Самара–Західний напрямок». Після чого там відбулась розгерметизація та розлилось дизпальне.

Як передає MMR, про це повідомляє Держекоінспекція.

Як зазначається, днями в Державну екологічну інспекцію Поліського округу від правоохоронців надійшло повідомлення, що внаслідок вибуху на нафтопродуктопроводі «Самара–Західний напрямок» відбулась розгерметизація поблизу села Рудні на Житомирщині.



«Зафіксовано розгерметизацію трубопроводу й розлиття на рельєф місцевості речовини, схожої на дизельне пальне», – йдеться у повідомленні.

Усі матеріали справи буде спрямовано в правоохоронні органи для долучення до кримінального провадження.

Нагадаємо, днями прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що через знищення нафтобаз в Україні виник дефіцит пального, але потреби військовослужбовців у пальному повністю задоволено.

Читайте також: Geely запатентувала електричні фургони з функцією автономного водіння

Також він додав, що великим мережам АЗС складно завозити пальне, тому що виникають логістичні розриви.
13-04-2022, 18:41  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 195   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.