Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Нагрудні відеореєстратори Axon будуть реєструвати злочини рашистів
Всі новини / Автосвіт

Нагрудні відеореєстратори Axon будуть реєструвати злочини рашистів

Нагрудні відеореєстратори Axon будуть реєструвати злочини рашистів
Benish GPS, один з лідерів ринку IoT технологій, спільно з Axon, американською компанією, що займається виробництвом високотехнологічного обладнання для сфери безпеки передали Міністерству внутрішніх справ України спецобладнання (нагрудні відеореєстратори) загальною вартістю 4 млн доларів.

Обладнання дасть змогу українським правоохоронцям ефективно збирати і оцифровувати докази воєнних злочинів.

Обладнання, яке отримало МВС, вважається одними з найкращих зразків у своїй галузі. Його будуть використовувати слідчі та криміналісти для фіксації наслідків воєнних злочинів, а дані передаватимуться в єдиний архів історичної пам'яті про агресію Росії проти України.



Читайте також: Geely запатентувала електричні фургони з функцією автономного водіння

AXON та Benish GPS закликають міжнародні компанії доєднатися до допомоги Україні у цей непростий час.
14-04-2022, 16:42  
Джерело: auto.24tv.ua
Переглядів: 209   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.