Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Дев’ять фатальних помилок при купівлі автомобіля
Всі новини / Автосвіт

Дев’ять фатальних помилок при купівлі автомобіля

Дев’ять фатальних помилок при купівлі автомобіля
Сьогодні на ринку важко знайти погану нову машину, тому купівля автомобіля перетворюється швидше на процес уникнення фатальної помилки.

Іспанське видання Motor1 вигадало свій рецепт вдалого придбання транспортного засобу, який має не тільки перевозити з однієї точки до іншої, але задовольняти інші важливі потреби (системи безпеки, мультимедійні функції, економічність тощо)

Отже які типові помилки існують при пошуках нової машини?

1. Не думати довгостроково

Перша поширена помилка — це не замислюватися, наскільки наше життя чи рутина можуть змінитися в майбутньому. Багато разів ми думаємо лише про автомобіль, який потрібен нам в цей момент.

Але, можливо, створення або розширення сім’ї в майбутньому призведе до потреби в іншому автомобілі. Наявна робота теж може бути мінливою й може змусити змінити офіс, район чи навіть місто.

Також може статися, що короткі подорожі переростуть у довгі мандрівки або необхідно буде подорожувати у європейські міста із обмеженнями руху певним видом транспорту.

Все це потрібно враховувати, адже в багатьох випадках після цього змінити автомобіль неможливо або дуже невигідно на економічному рівні.

2. Купуйте те, що подобається, а не те, що потрібноЩе одна дуже поширена помилка – закохатися в автомобіль, тому що він дуже красивий або дуже ефектний, але насправді він вам не потрібен або він не відповідає вашим потребам.

Зрештою, користування автомобілем стає рутиною, і після того, як відчуття новизни зникнуть, повсякденний день вимагатиме практичного автомобіля, який адаптується до ваших потреб.

Звичайно, це не означає, що потрібно відмовлятися від автомобіля, який подобається. Просто потрібно обрати той, який відповідає всім або більшості ваших вимог. І так, з’являються пріоритети.

3. Обирайте за загальною ціною, а не за умовами фінансування

Іноді, кінцева ціна автомобіля здається доступною або навпаки, надмірною для наших можливостей.

Однак часто, аналізуючи наявні у вас умови фінансування, ви розумієте, що все не так, як ви думали спочатку.

Завжди аналізуйте операції купівлі з різних точок зору та досліджуйте різні умови фінансування, а не лише ті, які пропонує дилер.

4. Визначте пріоритетність типу двигуна та палива

Ви вже обрали потрібний тип автомобіля за розміром, бюджетом тощо. Але як щодо двигуна? Сьогодні багато моделей мають усілякі агрегати, від дизельних та бензинових до гібридних та електричних у різних варіантах.

Звісно, все впирається в бюджет, оскільки, очевидно, останні будуть дорожчими. Але також важливий й режим використання, в якому працюватиме машина. Це може бути місто, автомагістралі, довгі чи короткі поїздки.

Все це також впливає на необхідну потужність, тому що покупка автомобіля потужністю 200 к.с. і більше для пересування містом означає лише додаткові витрати на паливо та технічне обслуговування.

Звісно, при придбанні електрокара потрібно одразу замислитись над постійними місцями зарядки.

5. Перевірка стану автомобіля

У цьому випадку є багато моментів, які потрібно перевірити, щоб визначити, чи автомобіль у гарному стані чи ні. Тому тут варто дослідити кузов, салон, двигун та обов’язково документацію.

6. Тест-драйв автомобіля перед покупкою

Це момент, який багато людей, як правило, пропускають або роблять неправильно, і в результаті вони купують автомобіль, який не відповідає тому, як вони їздять.

На папері багато автомобілів можуть підійти для ваших потреб, але остаточним випробуванням має бути тест-драйв. Завдяки цьому ви переконаєтеся, що положення за кермом або видимість є для вас зручними. Або що відгук педалі, кермо або навіть поведінка двигуна, зчеплення чи гальма відповідають вашим смакам і потребам.

Кожен із цих елементів відрізняється у кожної марки. Навіть в залежності від моделі. Ніколи не робіть помилки, недооцінюючи цей момент, тому що це дійсно важливо для вашого подальшого задоволення.

7. Недооцінюйте надані гарантії

Хоча гарантія зазвичай є стандартною в багатьох випадках, деякі бренди пропонують додаткове покриття та розширені опції безкоштовного обслуговування.

Тому не варто недооцінювати ці можливості, адже вони можуть зробити вигідною покупку автомобіля з вищою ціною, який у довгостроковій перспективі буде дешевшим, оскільки вам не доведеться платити за ремонти протягом певного періоду часу або подібні речі.

Звичайне відвідування офіційного технічного сервісу однієї чи іншої марки може здивувати ціною, оскільки там може бути закладена велика різниця у вартості деталей та робочої сили.

8. Питайте про історію технічного обслуговування

Наразі деякі онлайн сервіси вже надають прості та корисні звіти про історію того чи іншого автомобіля.

З їхньою допомогою можна отримати не лише доступ до основної інформації, такої як поточний власник, дата реєстрації, кілометраж чи модель, але й про наявність штрафів, історію аварій чи будь-які інші проблеми, які можуть перешкодити придбанню.

9. Нехтування процесом зміни власності

Останній важливий крок у процесі купівлі автомобіля особливо доречний при продажі вживаних машин між фізичними особами.

Нехтування адміністративним процесом зміни власника може завдати подальших неприємностей, тому важливо вчасно переконатися, що автомобіль було переоформлено.

Найкраще в цих випадках звернутися до офіційних установ та уважно стежити за процесом, щоб не втратити документацію чи не забути чогось важливого, що призведе до невдалої помилки.

Читайте також: Ринок автомобільних запчастин чекає на катастрофу

Ну а якщо ви виконали всі ці кроки, є велика ймовірність, що майбутня покупка буде задовільною, а ваш новий автомобіль принесе вам багато радості.

05-1-2022, 13:53  
Джерело: motorcar.com.ua
Переглядів: 2 146   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: