Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Porsche інвестує 400 мільйонів доларів в акумулятори електрокарів
Всі новини / Автосвіт

Porsche інвестує 400 мільйонів доларів в акумулятори електрокарів

Porsche інвестує 400 мільйонів доларів в акумулятори електрокарів
Porsche разом із групою інвесторів вкладуть біля 400 мільйонів доларів у компанію Group14 для розробки нових акумуляторів для електрокарів.

Частина цих грошей, які вже підвищують оцінку Group14 до більш ніж мільярда доларів, будуть використані для будівництва другої фабрики акумуляторних матеріалів у штаті Вашингтон, за кілька годин від нинішнього майданчика компанії в Вудінвіллі.

Основним ноу-хау компанії буде кремній-вуглецевий анодний матеріал, який гендиректор Group14 Рік Люббе описав як «технологію трансформації», яка дозволить акумуляторам електромобілів заряджатися швидше і зберігати більше енергії, ніж ті, що використовують графіт.

Більшість літій-іонних акумуляторів у сучасних електромобілях використовують аноди з графіту, який в основному поставляється з Китаю, а в меншій кількості — з Канади та Японії.Оскільки кремнієво-вуглецевий анодний матеріал Group14 дозволяє літій-іонним батареям зберігати до 50% більше енергії, Люббе вважає, що вони можуть забезпечити той самий кілометраж, що й сучасні батареї на основі графіту, але з меншою кількістю елементів, таким чином зменшуючи загальну вартість і розмір акумуляторної батареї.

Люббе зазначив, що Group14 постачатиме матеріали для батарей Cellforce (Porsche). Він також має діючу угоду про постачання з іншим європейським виробником акумуляторів InoBat. Перші акумуляторні батареї для електромобілів, які використовують анодний матеріал Group14, будуть запущені у виробництво в 2023 році.

До інвесторів Group14 входять також ряд компаній, які вже виробляють акумулятори для електромобілів: ATL, BASF, Showa Denko, Cabot та SK Material. Остання входить до корейської SK Group та має спільне підприємство з Group14 для виробництва анодних матеріалів у цій країні.

Читайте також: Світовий банк закликає до повної заборони автомобілів із ДВЗ у зв’язку з екологією

Люббе сказав, що анодний матеріал Group14 був перевірений виробниками акумуляторів Storedot та Farasis. За його словами, акумулятор Storedot, оснащений кремнієво-вуглецевим анодним матеріалом Group14, можна зарядити до 80% за 10 хвилин, і він здатний швидко заряджатися всього за п’ять хвилин.
05-6-2022, 16:42  
Джерело: motorcar.com.ua
Переглядів: 127   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: