Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » У Китаї почнуть збирати Toyota Land Cruiser 300
Всі новини / Автосвіт

У Китаї почнуть збирати Toyota Land Cruiser 300

На цей час Toyota Land Cruiser 300 збирають лише на автозаводі марки в японському місті Аїчі.

Проте видання Autohome опублікувало фотографії рамного позашляховика, зроблені у Китаї.

На знімках зняли припаркований автомобіль, покритий маскувальною плівкою. Це свідчить про те, що до початку 2023 року марка може запустити паралельне виробництво «трьохсотого» у Піднебесній.

На цю мить Land Cruiser 300 офіційно не імпортують до Китаю. Місцеві жителі можуть придбати позашляховик лише через сірих дилерів, які привозять машини з країн Близького Сходу.

Сфотографована модель, на якій, швидше за все, мають конструктивні особливості для місцевих автошляхів, належить спільному підприємству FAW-Toyota.

Очікується, що подібні тести необхідні інженерам для того, щоби запустити виробництво моделі на підприємстві FAW в провінції Ченду, де до 2020 року збирали Land Cruiser Prado.До 2016 року на китайському автозаводі випускали Land Cruiser 200. Через низький попит на модель, компанії відмовилися від локального виробництва, зробивши вибір на користь прямих постачання позашляховиків з Японії.

Читайте також: Світовий банк закликає до повної заборони автомобілів із ДВЗ у зв’язку з екологією

Налагодити місцеве виробництво «трисотого» Toyota вирішила через припинення продажів автомобілів в росії, яка була одним з основних ринків збуту для даної моделі.05-7-2022, 23:36  
Джерело: nnews.com.ua
Переглядів: 306   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: