Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » На дороги України повертаються камери фіксації порушень
Всі новини / Автосвіт

На дороги України повертаються камери фіксації порушень

На дороги України повертаються камери фіксації порушень
З понеділка, 16 травня, на автомобільні дороги деяких українських міст повернеться фіксація порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Про це повідомила патрульна поліція України у своєму Telegram-каналі.

"Війна внесла багато корективів у наше звичне життя. З початку війни було вимкнено камери автоматичної фіксації в основному зі стратегічною метою. Але під час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання правил дорожнього руху також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими", — йдеться в повідомленні.

Патрульні зазначили, що до війни система автоматичної фіксації чудово себе зарекомендувала та довела свою ефективність, тому зараз вона готова повернутися до роботи.



У патрульній службі повідомили, що з 16 травня прилади фіксації правопорушень запрацюють на автомобільних дорогах Києва, Білої Церкви, Вінниці, Кривого Рогу, Сум, Житомира, Хуста, Мукачева, Івано-Франківська, Полтави, Тернополя, Хмельницького, Кропивницького, Одеси, Кременчука, Черкас, Чернівців, Чернігова, Луцька, Львова.

А також у Київській, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській областях.

Читайте також: В Україні розкрили шахрайську схему з посвідченнями водія

"Зараз запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах і 10 областях", — резюмували в Нацполіції.

15-05-2022, 12:59  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 440   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.