Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Проблему дефіциту пального в Україні вирішать до осені
Всі новини / Автосвіт

Проблему дефіциту пального в Україні вирішать до осені

Ліквідація нестачі палива в Україні залежить від поставок вантажівками та потягами через кордони.

Про це в інтерв'ю Financial Times заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.



"Весь український імпорт - з ЄС. Раніше використовували лише найближчі до нас країни та порти в Польщі та Румунії, зараз імпортуємо з Бельгії, Нідерландів", - заявив міністр.

Читайте також: В Україні запровадять цифрове розмитнення автомобілів

"Ситуація стабілізується до осені, коли Київ підпише більш довгострокові контракти з іноземними постачальниками", - сподівається Кубраков.





20-06-2022, 13:52  
Джерело: censor.net
Переглядів: 259   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.