Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Новий електрокар Volkswagen прийде на зміну Passat
Всі новини / Автосвіт

Новий електрокар Volkswagen прийде на зміну Passat

Новий електрокар Volkswagen прийде на зміну Passat
Опубліковано перший офіційний тизер Volkswagen ID. Aero.

Передсерійний варіант електричного седана D-класу мали показати ще у квітні на автошоу в Пекіні, але через спалах коронавірусу презентацію перенесли на 27 червня. Про це повідомляє офіційний вебсайт Volkswagen.

Електромобіль Volkswagen ID. Aero стане наступником седана Passat. Як відомо, чотиридверну версію моделі вже зняли з виробництва та новий VW Passat B9 проєктують лише в кузові універсал.

На тизерах видно, що новий ID Volkswagen. Aero відрізняється стрімким дизайном з похилим купеподібним дахом і тоненькими світлодіодними фарами та ліхтарями. Раніше прототипи Volkswagen ID. Aero помітили в Німеччині під час тестів, що дозволило розглянути дизайн авто.



Седан Volkswagen ID. Aero збудують на платформі МЕВ, як і інші електромобілі сімейства ID. Заявлено, що електрокар досягає близько 5 м у довжину, тобто він більший за Passat.

Особливу увагу розробники приділять аеродинаміці автомобіля. Це дозволить збільшити запас ходу приблизно до 700 км, використовуючи відносно невелику батарею місткістю 84 кВт∙год.

Читайте також: В Україні запровадять цифрове розмитнення автомобілів

Виробництво Volkswagen ID. Aero налагодять у Китаї й саме там у другій половині 2023 року стартують його продажі. Пізніше модель вийде на європейський та американський ринки.
06-23-2022, 13:54  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 668   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: