Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » BMW розпочала виробництво нового седана 7 Серії
Всі новини / Автосвіт

BMW розпочала виробництво нового седана 7 Серії

Німецька марка BMW почала збирання флагманських седанів 7 Серії, в тому числі повністю електричної комплектації i7.

Завод BMW у Дінгольфінгу розпочав виробництво флагманських седанів сьомого покоління, яке було представлено у квітні 2022 року.

На конвеєрі одночасно збиратимуть паливні 7-Series та батарейні i7. Випускатимуть «сімку» на одній лінії з 5-Series, 8-Series та кросовером iX.

Перші примірники спочатку надійдуть для демонстрації в шоу-руми й лише восени клієнти почнуть отримувати замовлені екземпляри.

BMW інвестувала понад 300 мільйонів євро на переобладнання кузовного цеху і адаптувавши обладнання, що використовувалося для випуску 7-Series попередньої генерації.



У компанії особливо наголошують на гнучкості виробничого процесу: випускаючи машини з різними силовими установками на одній лінії, вона може оперативно реагувати на зміни попиту, щоб так звана iFactory працювала максимально ефективно.

Ключові електричні компоненти BMW i7 також виробляють у Дінгольфінгу на майданчику BMW Group Competence Centre for e-Drive Production. Нещодавно там відкрили дві нові лінії, що дозволить забезпечити електроприводами понад 500 000 автомобілів на рік (тут роблять начинку для iX, i4 та iX3).

Читайте також: Опубліковано фінальний тизер електричного седан Hyundai Ioniq 6 2023 року

Під час запуску конвеєра шеф з виробництва BMW Group Мілан Недєлькович зазначив, що наступного року в Дінгольфінгу налагодять випуск повністю електричної 5-Series.
2-07-2022, 22:43  
Джерело: motorcar.com.ua
Переглядів: 245   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.