Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Українські АЗС перейшли на новий режим роботи
Всі новини / Автосвіт

Українські АЗС перейшли на новий режим роботи

Енергосистема України знаходиться під постійним прицілом ворога, потерпаючи від масованих ударів.

Мережа автозаправних станцій UPG підтримала заклик влади щодо економного споживання електроенергії в непростий для країни та українців час.

На всіх АЗК національної мережі мінімізовано споживання електроенергії до рівня, необхідного для безперебійного функціонування об’єктів, повідомляє видання «Діло».



Економія електроенергії, зокрема у пікові години з 17:00 до 23:00, дозволить енергетикам швидше стабілізувати ситуацію та відновити потужність енергетичної інфраструктури країни. Крім того, усвідомлюючи, що АЗК UPG є об’єктами критичної інфраструктури, компанія вже підготувалась до непростої зими в умовах широкомасштабної війни. Вже сьогодні автозаправні комплекси мережі забезпечено дизельними генераторами, які стануть альтернативним джерелом електроенергії в період віялових відключень.

Читайте також: У США продають рідкісний позашляховик Toyota за $300 000 (ВІДЕО)

UPG робить усе можливе, аби у час, коли важко всім, паливні баки українських автомобілістів та водіїв спецтехніки завжди були заповнені, кава у горнятах – смачною та гарячою, а віра в перемогу – незмінно міцною!



18-10-2022, 02:13  
Джерело: u-news.com.ua
Переглядів: 337   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.