Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Українських водіїв попередили про здорожчання пального
Всі новини / Автосвіт

Українських водіїв попередили про здорожчання пального

Українських водіїв попередили про здорожчання пального
Зростання цін на пальне в Україні суттєво сповільнювалося (до 66,2% у вересні), хоча їхній рівень стабілізувався на високому рівні.

У Нацбанку підкреслюють, що збільшення витрат, спричинене війною, та дорогі енергоносії залишатимуться вагомими чинниками прискорення інфляції, зокрема продовольчої.

Зазначається, що зростання цін на пальне суттєво сповільнювалося (до 66.2% р/р у вересні), хоча їх рівень стабілізувався на високому рівні. Це пояснюється зменшенням цін на нафту у світі та насиченням ринку завдяки налагодженню логістики й відновленню конкуренції між АЗС.



Надалі пальне дорожчатиме повільніше (до 20% на рік), прогнозують в НБУ.

Читайте також: В Україні може з’явитися новий штраф за порушення ПДР

Експерти зазначають, що ціни стримуватиме поступове зниження світових цін на нафту.

2-11-2022, 08:48  
Джерело: mashyna.com.ua
Переглядів: 928   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.