Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Audi виграла суд проти китайської Nio
Всі новини / Автосвіт

Audi виграла суд проти китайської Nio

Audi виграла суд проти китайської Nio
Окружний арбітражний суд Мюнхену зобов’язав китайський стартап Nio перейменувати свої кросери ES6 та ES8 на європейському ринку.

Рішення на користь німецької марки Audi судді ухвалили 19 січня 2023 року.

Як йдеться в пояснювальній записці до рішення суду, імена ES6 та ES8 співзвучні із назвами S6 та S8, які Audi використовує для своїх седанів представницького класу. На думку судді, додаткова літера «Е» в назві «недостатньо помітна» й може бути сприйнята клієнтами як скорочення від «Electric». Іншими словами, потенційні покупці можуть вирішити, що ES8 — це електрична версія Audi S8.У Nio порушення прав на товарний знак заперечують й планують подавати апеляцію до суду першої інстанції. Як кажуть у компанії, сплутати їх електричні кросовери із седанами Audi складно.

Судові розгляди позову німецької компанії до китайського стартапу тривають із жовтня 2021 року. Audi звинуватила Nio у використанні товарних знаків, зареєстрованих у Європейському патентному відомстві. Окрім Китаю кросовери стартапу продаються тільки на ринку Норвегії. Але в середині 2023 року до Європи прибуде оновлена версія ES8, яка базується на новій платформі NT2. Не виключено, що за ним з’явиться й покращений ES6, але офіційно це не підтверджено.

Читайте також: У Китаї представили електрокросовер за ціною Дастера з великим запасом ходу

Як повідомляє CarNewsChina із посиланням на власні джерела в Nio, у Китаї вся лінійка ES залишиться незмінною. Для європейського ринку її перейменують на EL, тобто в Європі кросовер ES8 2023 модельного року з’явиться під назвою EL8. Аналогічна зміна імені чекає і «європейський» ES6.

01-25-2023, 15:51  
Джерело: autotema.org.ua
Переглядів: 282   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: