Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Mercedes-Benz знову звинуватили у махінаціях зі шкідливими викидами
Всі новини / Автосвіт

Mercedes-Benz знову звинуватили у махінаціях зі шкідливими викидами

Mercedes-Benz знову звинуватили у махінаціях зі шкідливими викидами
Високий суд Англії та Уельсу розгляне справу про звинувачення Mercedes-Benz у махінаціях із шкідливими викидами дизельних автомобілів.

Про це повідомили на сайті Car Dealer Magazine.

Mercedes-Benz заперечує всі звинувачення на свою адресу. За словами компанії, вона не займалася незаконним встановленням пристроїв на свої дизельні автомобілі, які допомагають пройти тести на викиди.

Високому суду розповіли, що німецькому виробнику пред'явлено понад 330 тисяч вимог щодо компенсації з боку власників їхніх автомобілів. У позові сказано, що компанія "навмисно вводила в оману" клієнтів щодо того, чи відповідають її автомобілі нормам викидів.Юристи стверджують, що це буде найбільшим позовом групи споживачів в англійських судах. До цього Mercedes-Benz вже програвала кілька подібних справ.

Читайте також: BMW не буде найближчим часом випускати пікапи

Цей інцидент тісно пов'язують із подіями "Дизельгейту". Тоді відразу кілька німецьких автовиробників звинуватили у спільній змові щодо шкідливих викидів їхніх дизельних авто.

02-12-2023, 11:29  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 414   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: