Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Porsche анонсувала електричний Cayenne у 2025 році
Всі новини / Автосвіт

Porsche анонсувала електричний Cayenne у 2025 році

Porsche анонсувала електричний Cayenne у 2025 році
Після низки чуток, Porsche оголосила про створення електричного Cayenne.

Про це повідомив голова правління Олівер Блюм під час щорічної прес-конференції 2023 року. 54-річний керівник конкретно назвав електромобіль позашляховиком четвертого покоління, що означає, що він не буде ґрунтуватися на поточній моделі, яку планується оновити у квітні. Електрична модель має надійти у продаж після Macan EV (2024 р.) та електричного 718 (2025 р.).Джерела з Цуффенхаузен також підтвердили, що розробляється більший позашляховик, який стане флагманом марки, і він буде розроблений на базі архітектури SSP Sport, створеної Porsche. Блюм пояснив, що більші електромобілі з’являться у відповідь на дедалі прибутковіші ринки, такі як Китай та США. Новий член портфоліо, що росте, «пропонує високу продуктивність і автоматизовані функції водіння з типовим для Porsche дизайном, а також зовсім новий досвід усередині автомобіля».

Компанія Porsche хоче, щоб до 2030 року понад 80% річних продажів Taycan, Macan, 718, Cayenne та позашляховиків припадали на електромобілі. У цьому десятилітті не планується випуск чисто електричного 911, але гібрид був підтверджений – його випуск очікується у 2030 році.

Під час тієї ж щорічної прес-конференції 2023 німецький бренд класу люкс також оголосив про програму «Дорога до 20», позначивши мету досягнення операційної рентабельності продажів Volkswagen Group більше 20 відсотків у довгостроковій перспективі. Щоб стати ще більш прибутковим, Porsche прагне змінити асортимент своєї продукції та ціни в найближчі роки, протягом яких вона також розроблятиме спеціальні лімітовані версі своїх машин. Крім того, буде розширено підрозділ Porsche Sonderwunsch відділів Porsche Exclusive Manufaktur та Porsche Classic.

Хоча все більше і більше зусиль у галузі досліджень та розробок прямує на електромобілі з батарейним живленням, Porsche, як і раніше, віддана альтернативному паливу, оскільки вважає, що воно може «грати корисну додаткову роль — для великої кількості існуючих автомобілів та нішевих сегментів». Далі Блюм сказав, що синтетичне паливо може бути так само корисним для кораблів і літаків.

Читайте також: Geely показали стильний електрокар із автопілотом

Пілотне виробництво стартувало на заводі у Чилі ще у грудні 2022 року.

03-15-2023, 12:51  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 186   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: