Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Стало відомо, як уникнути "популярних" поломок авто навесні
Всі новини / Автосвіт

Стало відомо, як уникнути "популярних" поломок авто навесні

Автомобілі, як і будь-які складні механізми, піддаються зносу, можуть ламатися і потребувати ремонту.

Коли деякі деталі автомобіля виходять із ладу, водії можуть сприймати несправності по-різному.Деякі поспішають в автосервіс при найменших шумах двигуна, тоді як інші тягнуть до останнього, не розуміючи, що керувати автомобілем у такому стані небезпечно, а в деяких випадках його використання може бути навіть категорично заборонено.

Які найпоширеніші причини поломок автомобілів навесні розповідає "Апостроф".

Акумулятор

Через те, що взимку автомобіль більше використовує електричну енергію, а заряд акумулятора зменшується через холод, навесні він може не витримати та вийти з ладу.

Шини

Взимку шини страждають через низькі температури та солі на дорогах, що може призвести до пошкодження гуми й неправильного розподілу ваги, що в свою чергу може викликати поломки підвіски.

Радіатор

Навесні температура на вулиці може різко змінюватися, що може призвести до пошкодження радіатора через розширення та стиснення матеріалів.

Двигун

Навесні тонке покриття піску та бруду може потрапляти у двигун, що може призвести до поломки.

Зчеплення

Після зими деякі деталі можуть вийти з ладу, у тому числі й зчеплення, особливо якщо воно не було використане протягом тривалого часу.

Читайте також: Geely показали стильний електрокар із автопілотом

Щоб уникнути цих поломок, власники автомобілів повинні стежити за своїм транспортом, регулярно проводити технічне обслуговування та заміну необхідних деталей вчасно.
03-18-2023, 19:52  
Джерело: apostrophe.ua
Переглядів: 140   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: