Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Тягач Volvo FH 460 з пакетом I-Save показав рекордну витрату палива
Всі новини / Автосвіт

Тягач Volvo FH 460 з пакетом I-Save показав рекордну витрату палива

Тягач Volvo FH 460 з пакетом I-Save показав рекордну витрату палива
Магістральний сідельний тягач Volvo FH 460 з пакетом I-Save показав на споживчих випробуваннях найавторитетнішого німецького видання Trucker рекордну економіку палива.

Завантажений автопоїзд повною масою 32 т на маршруті завдовжки 343 км (автостради, місцеві дороги, у тому числі зі складним рельєфом) показав середню витрату палива 21,48 л на 100 км.Це на 18% нижче, ніж модель попереднього покоління ще без пакету I-Save, протестована в 2018 році. І це найкращий результат серед нових закордонних тягачів на цьому маршруті.

Протестований тягач Volvo FH 460 оснащений 13-літровим турбокомпаудним двигуном потужністю 460 л. с. (2600 Нм) стандарту Євро 6d. Він працює у парі з автоматизованою коробкою передач I-Save.

Для підвищення паливної економічності застосовується низка передових рішень. Серед них відзначимо функцію I-Torque, яка управляє вибором передачі, крутним моментом двигуна і гальмування при активації режиму I-Cruise.

Читайте також: Розкрито подробиці найдешевшого електрокара Audi

Ця функція також використовує систему I-See, щоб оцінити дорогу попереду, який крутний момент потрібен двигуну для роботи з максимальною енерго- та паливною ефективністю, виходячи із загальної повної маси автопоїзда.


03-19-2023, 16:34  
Джерело: autotema.org.ua
Переглядів: 237   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: