Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » У Нью-Йорку дебютував електричний пікап Ram 1500 REV
Всі новини / Автосвіт

У Нью-Йорку дебютував електричний пікап Ram 1500 REV

У Нью-Йорку дебютував електричний пікап Ram 1500 REV
На міжнародному автосалоні у Нью-Йорку дебютував серійний електричний пікап Ram 1500 REV.

Зовнішність автомобіля сюрпризом для публіки не стала - її вже показували пару місяців тому на офіційних тизерах, та й загалом машина зберегла наступність з минулими "Ремами" - тут той самий простий і незграбний дизайн, хоча художники не обійшлися без певних деталей, на зразок передньої оптики, що нагадує пісочний годинник.



Ram 1500 REV побудований на рамній платформі STLA Frame і оснащений двома електромоторами, які разом розвивають 663 к.с. та 840 Нм.

Читайте також: Стало відомо, яким буде новий Peugeot 3008 2024

До сотні автомобіль здатний розігнатися за чотири секунди.
9-04-2023, 11:34  
Джерело: f1analytic.com
Переглядів: 193   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.