Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Топ 10 брендів, які випускають найнадійніші автомобілі у 2023 році
Всі новини / Автосвіт

Топ 10 брендів, які випускають найнадійніші автомобілі у 2023 році

Топ 10 брендів, які випускають найнадійніші автомобілі у 2023 році
Американські експерти визначили 10 брендів, які випускають найнадійніші автомобілі у 2023 році.

Результат дослідження опубліковано на сайті HotCars.Компанії Cox Automotive та Kelley Blue Book провели спільне дослідження, в якому вивчили надійність сучасних авто. Для цього експерти скористалися звітами про поломки різних моделей з 2023 року в США.

З'ясувалося, що японські автовиробники випускають одні з найнадійніших автомобілів у світі. Тим часом німецькі бренди також почали робити свої авто більш надійними.

Топ 10 брендів, які випускають найнадійніші автомобілі у 2023 році:

10. Lincoln

Середній рейтинг надійності: 54 зі 100

Останні кілька років бренд Lincoln підвищив середній показник надійності своїх автомобілів. Експерти особливо зазначили кросовер Corsair, який рідко стикається з поломками.

Також згадали й про кросовер Nautilus. Цей автомобіль дозволив підвищити середній рейтинг надійності американського бренду.

9. Kia

Середній рейтинг надійності: 54 зі 100

Корейський бренд Kia всього за кілька років перетворився з бюджетного автомобільного бренду на справжнього автогіганта. Їхні автомобілі не тільки мають привабливий дизайн, але й мають непогану надійність.

Одними з найнадійніших моделей бренду визнали Carnival, EV6 та Telluride. Ці моделі користуються популярністю у США та пропонують багате оснащення за конкурентну вартість.

8. Acura

Середній рейтинг надійності: 57 зі 100.

Північноамериканський суббренд Acura завоював популярність на цільовому ринку завдяки надійним преміальним моделям. У дослідженні сказано, що обслуговування автомобілів японського бренду в середньому коштує 500 доларів за рік.

Експерти виділили моделі TLX, MDX та RDX за їх надійність. Ці автомобілі не лише рідко ламаються, а й недорогі в обслуговуванні.

7. Subaru

Середній рейтинг надійності: 59 зі 100

Автомобілі Subaru мають попит завдяки надійності та невеликій вартості. Особливо ці авто цінують за високу практичність.

Найнадійнішою моделлю виявився кросовер Crosstrek. Також рідко ламаються Impreza, Outback, Legacy та Ascent.

6. Audi

Середній рейтинг надійності: 60 зі 100

Автомобілі Audi кілька років поспіль входили до списку найненадійніших. Головною проблемою були множинні відмови сервісних центрів у їхньому ремонті за гарантією. Проте німецький бренд поступово позбавляється такого статусу.

Експерти заявили, що більшість автомобілів Audi не такі дорогі в обслуговуванні, як може здатися, на перший погляд. Вони виділили моделі A3 та A4 за їх надійність.

5. Honda

Середній рейтинг надійності: 62 зі 100.

Автомобілі Honda не лише дешеві в обслуговуванні, а й рідко ламаються. Експерти високо оцінили їхню ремонтопридатність, особливо в порівнянні з конкурентами.

Найнадійнішими моделями визнали Accord, Accord Hybrid, Passport та Civic. Вони суттєво підвищили середній рейтинг бренду.

4. BMW

Середній рейтинг надійності: 65 зі 100

У 2023 році BMW вдалося підвищити своє місце у рейтингу надійності на 10 позицій. Німецький бренд навіть зрівнявся з одним з найкращих автовиробників за цим показником – Mazda.

"Порятунком" для BMW стала модель 3 Series, яка помітно підвищила середній показник надійності бренду. Проте експертів непокоїть висока вартість обслуговування цих автомобілів.

3. Mazda

Середній рейтинг надійності: 65 зі 100

Mazda вже давно випускають одні з найнадійніших автомобілів. У 2023 році японський бренд посів третє місце, поступившись лише двом компаніям.

Секрет Mazda у тому, що багато моделей ділять між собою спільні платформи. Це дозволяє виробнику робити їх більш надійними за менших витрат.

Найвищу надійність показала модель MX-5 Miata. Також експерти відзначили кросовери CX-3 та CX-5.

2. Lexus

Середній рейтинг надійності: 72 зі 100

Преміальний суббренд Lexus випускає автомобілі, які не поступаються надійністю Toyota. Всі моделі бренду отримали рейтинг надійності вищий за середній.

Експерти виділили моделі GX та NX. Ці авто рідко потребують ремонту.

1. Toyota

Середній рейтинг надійності: 72 зі 100

Експерти визнали Toyota найнадійнішим автомобільним брендом у 2023 році. Компанія випускає безліч моделей, які є одними з найкращих щодо ремонтопридатності.

Читайте також: Стало відомо, скільки українців відновили «права» у кабінеті водія за півроку

Одними з найнадійніших моделей визнали гібриди Corolla Hybrid та Prius. Вони рідко виходять з ладу, а їхній ремонт коштує недорого.
04-23-2023, 01:07  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 459   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: