Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » В Україні внесли зміни в номерні знаки
Всі новини / Автосвіт

В Україні внесли зміни в номерні знаки

В Україні внесли зміни в номерні знаки
На засіданні Кабінету Міністрів України у п’ятницю, 21 квітня, було розширено перелік заборонених написів та зображень, для індивідуальних номерних знаків, вартість яких в деяких випадках доходить до 36 тисяч гривень.

Про це розповів представник Кабміну у Верховній Раді – Тарас Мельничук.



Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови КМУ від 01.07.2000 N 1081 “Про запровадження номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників”.

З 21 квітня 2023 року на індивідуальні автомобільні номерні знаки заборонено наносити символіку комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму та воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну.

Читайте також: Китайці створили нову версію для седана Chery Arrizo 8

До останнього, зокрема, входять окремі, без правомірного контексту, латинські літери “Z”, “V”, а також символіка та емблеми будь-яких підрозділів ЗС РФ та збройних формувань, а також офіційних органів держави-терориста.



04-24-2023, 09:24  
Джерело: mashyna.com.ua
Переглядів: 1 368   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: