Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » В Україні виготовили ще один комунальний спецавтомобіль
Автосвіт / Фото

В Україні виготовили ще один комунальний спецавтомобіль

В Україні виготовили ще один комунальний спецавтомобіль
Група компаній «Будшляхмаш» випустила асенізаційний вакуумний автомобіль на базі JAC_N120.

Про це повідомляє MMR із посиланням на пресслужбу виробника.



«Для потреб спеціалізованих підприємств, які займаються наданням послуг з утилізації відходів, та роботи комунальних установ компанія «Будшляхмаш» розробила асенізаційний вакуумний автомобіль на базі #JAC_N120, яка дозволяє швидко виконувати значні об’єми відкачування нечистот та рідких фракцій та їх транспортування до місць утилізації», – йдеться у повідомленні.

Оснащена потужним насосом італійського виробника Jurop PN58 з продуктивністю 390 м3 в годину, машина дозволяє оперативно виконувати наступні завдання:

відкачувати та вивозити накопичені відходи на промислових підприємствах;
усувати аварійне забруднення каналізаційних мереж;
займатися очищенням вигрібних ям та септиків;

Читайте також: Invicta Electric представила компактний міський електромобіль Pony

виконувати функції допоміжного обладнання у випадках, коли відвідні системи не здатні впоратися з великою кількістю опадів.
Шасі оснащене чотирициліндровим турбодизельним двигуном Cummins ISF3.8S5168 з робочим об’ємом 3,76 л.


13-05-2023, 19:29  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 330   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.