Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Шведи показали бюджетний електромобіль
Всі новини / Автосвіт

Шведи показали бюджетний електромобіль

Шведи показали бюджетний електромобіль
Стартап з Швеції прагне стати еквівалентом Ikea серед електромобілів, працюючи над планом випуску компактних автомобілів, які коштуватимуть приблизно 11 000 доларів США.

Компанія з назвою Luvly має намір розподіляти автомобільні запчастини і доставляти їх на “мікрофабрики”, розташовані неподалік від місця проживання клієнтів.Якщо б Ikea вирішила створити свій електромобіль, його зовнішній вигляд може нагадувати модель Luvly O.

У чому полягає особливість Luvly O порівняно з іншими компактними електромобілями? Ідея полягає в упакуванні всіх деталей автомобіля в плоску упаковку, подібно до того, як це робиться з меблями Ikea, такими як Malm, Kallax або Billy. Потім ці деталі збираються на “мікрофабриках” поблизу клієнтів, що сприяє зменшенню викидів та витрат на транспортування.

Цей чарівний маленький електромобіль має на меті вирішити кілька проблем, зокрема бути доступнішим, ефективнішим і безпечнішим, порівняно з іншими електричними автомобілями.

“Huvly було створено на основі віри у те, що негативні аспекти автомобілів, такі як екологічна шкода, висока вартість, небезпека для пішоходів та інших учасників дорожнього руху, а також неефективне використання простору, можна знизити шляхом поєднання сучасних технологічних рішень з футуристичним дизайном”, – пояснює Хокан Лутц, генеральний директор і засновник Luvly.

Читайте також: Porsche Panamera 2024 року помітили під час тестів

Автомобіль орієнтований на ціновий сегмент близько 10 000 євро, що приблизно дорівнює 10 700 доларів США. Максимальна швидкість становитиме приблизно 90 кілометрів на годину, а запас ходу Luvly O складатиме близько 100 кілометрів. Батареї автомобіля є знімними, що дозволяє власникам замінювати їх на повністю заряджені, уникнувши необхідності очікування на зарядній станції.


06-2-2023, 19:41  
Джерело: mashyna.com.ua
Переглядів: 217   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: