Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Останній бензиновий Volkswagen Golf готують до випуску
Всі новини / Автосвіт

Останній бензиновий Volkswagen Golf готують до випуску

Останній бензиновий Volkswagen Golf готують до випуску
На початку 2023 року генеральний директор Volkswagen Томас Шефер оголосив про планове оновлення Golf, яке може стати останнім для паливного хетчбека. Наступного покоління це буде електромобіль.

На них оновлений хетчбек повністю позбавлений камуфляжу.



У передній частині привертають увагу нові фари, які виглядають тоншими, ніж раніше та, ймовірно, адаптивні. Актуальний Golf пропонується зі стандартними матричними світлодіодними фарами. Зокрема, адаптивна оптика була у прототипу eHybrid, плагін-гібридної версії, розташованої під електрифікованим хот-хетчем GTE. Зарядний порт на передньому крилі прототипу свідчить про те, що перед нами плагін-гібрид Volkswagen Golf 8.

Також у прототипу перероблений передній бампер із вертикальними планками нижнього повітрозабірника. Судячи з наклейок на задніх ліхтарях, під ними ховається нова світлодіодна графіка. Але сама форма ліхтарів залишилася незмінною. Також практично не змінився бічний профіль.

Читайте також: На аукціон виставили гібрид Smart Fortwo

Раніше в мережі опублікували шпигунські фото салону хетчбека. На них видно сенсорний екран діагоналлю понад 12 дюймів. Судячи з фото кермового колеса, Volkswagen як і обіцяв позбавився сенсорних кнопок та повернув звичайні елементи управління.




10-06-2023, 12:34  
Джерело: f1analytic.com
Переглядів: 167   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.