Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Розкрито подробиці нового флагманського електрокросовера від Huawei
Автосвіт / Фото

Розкрито подробиці нового флагманського електрокросовера від Huawei

Розкрито подробиці нового флагманського електрокросовера від Huawei
Опубліковано фото флагманського електрокросовера AITO. Велика сімейна модель з’явиться на ринку в першому кварталі 2024 року. Про це повідомляє сайт Autohome.

AITO — автомобільний бренд концерну Huawei. Допомагає розробляти електрокросовер концерн JAC. Раніше було розсекречено гібридну версію цієї моделі, названу M9.



Електромобіль Huawei досягає 5230 мм у довжину при колісній базі 3110 мм. У нього елегантний дизайн із плавними обводами, вираженим «носом» і розкосими фарами.

Салон електромобіля показали на шпигунських фото. Впадає в око величезний тачскрін мультимедійної системи HarmonyOS від Huawei. Також авто отримає потужну акустику Huawei Sound і набір сучасних систем безпеки. Запропонують версії на 4, 6 і 7 місць.


Автомобіль Huawei буде оснащений двома електромоторами і повним приводом, але його характеристики не розкривають. Зате відома ціна електрокара — 1 мільйон юанів ($140 000).

Читайте також: Розсекречено флагманський кросовер Huawei із величезним запасом ходу

Незважаючи на таку високу вартість, за 2024 рік планують випустити 50 000 авто. Кросовер Huawei кине виклик Tesla Model X і Mercedes EQS SUV.
08-4-2023, 22:32  
Джерело: autotema.org.ua
Переглядів: 258   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: