Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » 3 найгірші моделі бренду BMW за останні 10 років
Всі новини / Автосвіт

3 найгірші моделі бренду BMW за останні 10 років

Компанія BMW вже давно відома своїми автомобілями преміум-класу, які поєднують в собі продуктивність, розкіш та інновації. Однак навіть такий поважний бренд, як BMW, не застрахований від помилок у своєму модельному ряді.

У цій статті ми розглянемо три найгірші моделі BMW за останнє десятиліття, виділивши недоліки, на які вказують як критики, так і досвід, яким діляться власники на різних автомобільних форумах.1. BMW 5 Series GT (2009-2017): Невдаха в лінійці
Габарити: Довжина – 499 см, Ширина – 190 см, Висота – 155 см

BMW 5 Series Gran Turismo (GT) – одна з тих моделей, які змушують багатьох ламати голову. Представлена на ринку як суміш седана, позашляховика і хетчбека, вона намагалася знайти свою ідентичність і не знайшла відгуку у споживачів.

Однією з найпомітніших критичних зауважень був його нетрадиційний дизайн, який поєднував пропорції седана з високою посадкою, більш характерною для позашляховика.

Це призвело до дещо незграбного естетичного вигляду, який не сподобався традиційним ентузіастам BMW. Розміри також ускладнювали паркування та маневрування порівняно з іншими моделями 5 серії.

Незважаючи на свої розміри, GT не вистачало очікуваного простору в салоні, особливо в зоні задніх сидінь. Це стало значним розчаруванням для покупців, які шукали комфортний і просторий салон.

Показники продажів віддзеркалювали недоліки 5 Series GT: з роками продажі знижувалися, що врешті-решт призвело до його зняття з виробництва у 2017 році.

2. BMW 7 серії (2008-2015): Технологічне перевантаження.
3 найгірші моделі бренду BMW за останні 10 років
Розміри: Довжина – 521 см, Ширина – 190 см, Висота – 148 см

BMW 7 серії завжди був флагманською моделлю, що уособлювала вершину розкоші та технологій для бренду. Однак п’яте покоління (2008-2015) намагалося знайти правильний баланс між інноваціями та практичністю.

Одна з найбільш значних критичних зауважень стосувалася інформаційно-розважальної системи iDrive. Хоча її рекламували за передові функції, складність системи ускладнювала її використання, розчаровуючи як водіїв, так і пасажирів. Безліч кнопок і меню часто відволікали від керування автомобілем.

Незважаючи на потужні двигуни, наприклад, V8 потужністю до 445 кінських сил, час розгону 7 Series до 100 км/год, що становить близько 5,5 секунд, був недостатнім для автомобіля такого класу. Крім того, витрата пального становила в середньому близько 20 миль на галон (11,8 л на 100 км), що вважалося низьким показником для розкішного седану.

3. BMW X4 (2014 – дотепер): Скомпрометована практичність
Габарити: Довжина – 475 см, Ширина – 188 см, Висота – 162 см

BMW X4 належить до категорії компактних розкішних позашляховиків, що прагнуть поєднати спортивність з практичністю. Однак компроміси в дизайні викликали критику як з боку ентузіастів, так і з боку покупців, орієнтованих на практичність.

Похила лінія даху X4, хоча і мала на меті надати йому купеподібного вигляду, значно зменшила простір над головою задніх сидінь та вантажний відсік. Таке дизайнерське рішення обмежило його привабливість для сімей та людей, які потребують більше корисного простору.

Незважаючи на пристойну потужність двигуна, що досягає 355 кінських сил у високопродуктивному варіанті, паливна ефективність X4 в середньому становить близько 23 миль на галон (10,2 л на 100 км), що не особливо вражає як для компактного позашляховика.

Відгуки власників та показники продажів

Відгуки власників на різних автомобільних форумах підтвердили критичні зауваження експертів. Власники цих моделей часто вказували на згадані недоліки, в тому числі вибір дизайну, проблеми зручності використання та компромісну практичність, як причини свого незадоволення.

Статистика продажів також малює чітку картину поведінки цих моделей на ринку. Мляві продажі та зниження показників з роками свідчать про те, що ці моделі не знайшли відгуку у споживачів і не змогли конкурувати з більш успішними пропозиціями в модельному ряді BMW.

Читайте також: Названо найнадійніші преміальні автомобілі віком від 6 до 20 років

Отже, навіть такий відомий своєю досконалістю бренд, як BMW, може випускати моделі, які не відповідають стандартам. 5 Series GT, 7 Series (2008-2015) та X4 слугують нагадуванням про те, що баланс між дизайном, функціональністю та продуктивністю має вирішальне значення для створення успішних та привабливих автомобілів на висококонкурентному ринку розкішних автомобілів.
08-26-2023, 18:32  
Джерело: avtosota.com
Переглядів: 353   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: