Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » В Україні змінилися правила складання іспитів на отримання посвідчення водія
Всі новини / Автосвіт

В Україні змінилися правила складання іспитів на отримання посвідчення водія

Кабінет Міністрів України вніс суттєві зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, а також про порядок реєстрації та зняття з обліку транспортних засобів.

Іспити на отримання водійського посвідчення
Помітною зміною є запровадження практичних іспитів для окремих категорій транспортних засобів. Іспити на категорії А1, А і В1 відтепер відбуватимуться виключно на майданчиках для початкового навчання водінню, тоді як іспити на категорію В проводитимуться в реальних дорожніх умовах за маршрутами, визначеними територіальним сервісним центром МВС.Крім того, уряд розширив функціональність електронного кабінету водія та порталу “Дія”.

Відтепер громадяни можуть:
замовити послуги з державної реєстрації транспортних засобів онлайн, подати заявку на реєстрацію транспортного засобу,
отримати тимчасовий реєстраційний талон у разі передачі права керування транспортним засобом іншій особі,
продовжити термін зберігання номерних знаків для перереєстрованих або знятих з обліку транспортних засобів з можливістю їх закріплення за іншими транспортними засобами, що належать тій самій фізичній особі.

Зміни також спрощують видачу висновків щодо нанесення спеціальних ідентифікаційних номерів або дублювання первинних ідентифікаційних номерів транспортних засобів. Крім того, фізичні особи тепер можуть обміняти посвідчення водія, видане на бланку, на електронне посвідчення водія і навпаки.

Читайте також: Експерти розповіли, в яких кольорах найлегше продати автомобіль на вторинному ринку

Крім того, у липні український парламент прийняв закон, який дозволяє майбутнім водіям проходити теоретичну підготовку для складання іспиту на отримання водійських прав без відвідування теоретичних занять в автошколі. Ця зміна спростила процес реєстрації на іспити для водіїв-початківців.
09-18-2023, 05:31  
Джерело: avtosota.com
Переглядів: 198   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: