Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » У Києві помітили рідкісні британські суперкари в ідеальному стані
Всі новини / Автосвіт

У Києві помітили рідкісні британські суперкари в ідеальному стані

У Києві помітили рідкісні британські суперкари в ідеальному стані
В Україні знову засвітилися раритетні колекційні автівки.

На цей раз до Києва привезли три Aston Martin загальною вартістю в півмільйона доларів, пише topgir.com.ua.



Найстарішим і найрідкіснішим є Aston Martin V8 1998 року – таких 354-сильних купе виготовили лише 101 і з них тільки 30 мають кермо ліворуч. Його пробіг – 29 тис. км.
Aston Martin DB9 у сріблястому кольорі Skyfall Silver, звісно, не такий рідкісний, проте його пробіг складає усього 118 км. Це справжня капсула часу.

Читайте також: 10 речей, які слід перевірити перед покупкою вживаного Subaru

Третє авто – 510-сильний Aston Martin DBS у червоному кольорі Fire Red. Воно теж як нове – проїхало всього 248 км.
11-20-2023, 12:29  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 837   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: