Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Opel готує нову дешеву модель: що відомо зараз
Всі новини / Автосвіт

Opel готує нову дешеву модель: що відомо зараз

Opel готує нову дешеву модель: що відомо зараз
Концерн Stellantis веде розробку нової дешевої моделі Opel. Цей бюджетний електромобіль запропонує компактний кузов та сучасне оснащення. З'явитися автомобіль може вже 2026 року.

Деталі стали відомі Carscoops. Новинка, у якої поки немає імені, виявиться трохи компактнішою за Opel Corsa і займе початкову позицію в оновленій модельній лінійці.



Подробиць про дизайн поки що немає. Але автомобіль виконають у свіжому корпоративному стилі, що вже продемонстрували на деяких концептах. У Carscoops спробували розвинути його та припустити дизайн машини із сучасною світлотехнікою.

Ймовірно, як основу для Opel використають новий електрокар Citroen e-C3.

Довжина його кузова ледве перевищує 4 м завширшки менше 1,8 м. Салон розрахований на п'ятьох осіб, об'єм багажника дорівнює 310 л. Кліренс – 163 мм.

У рух французький хетчбек приводить електромотор потужністю 113 к.с.

Читайте також: Водіям назвали 3 простих та дешевих способи позбавитися від запотівання скла у машині

Батарейний блок ємністю 44 кВтг забезпечує запас ходу 320 км. За таку модель попросять від 23 300 євро. Бюджетний варіант дешевше за 20 000 євро запропонує запас ходу до 200 км.
26-11-2023, 01:30  
Джерело: obozrevatel.com
Переглядів: 271   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.