Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Volkswagen поверне фізичні кнопки у нові автомобілі
Автосвіт / Відео

Volkswagen поверне фізичні кнопки у нові автомобілі

Volkswagen поверне фізичні кнопки у нові автомобілі
Користувачі Volkswagen не дуже добре прийняли перехід до сенсорного керування в нових машинах, де багато елементів перенесли на великий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи

Volkswagen вже кілька років намагається покращити свій салон.Під керівництвом колишнього генерального директора Герберта Дісса німецький автовиробник вирішив піти стопами Tesla і зосередити переважну більшість своїх елементів керування на інформаційно-розважальному екрані.

Компанія також видалила фізичні кнопки зі своїх кермових коліс та замінила їх сенсорними ємнісними кнопками. На думку Volkswagen, цей крок «розчарував клієнтів, яких не слід було засмучувати».

Тепер виробник сподівається відновити свою репутацію, за словами його нинішнього генерального директора Томаса Шефера. Всі ці зміни починаються з Volkswagen ID 2.

Нещодавно дизайнер інтер’єрів VW Даріус Ватола поговорив із Autocar про нову мову дизайну для майбутніх салонів автомобілів.

Ватола підтвердив, що концепт ID. 2 демонструє новий підхід до всіх моделей бренду VW, оновленого з урахуванням відгуків клієнтів.

Низка фізичних кнопок з підсвічуванням тепер розташована безпосередньо під сенсорним екраном у концепті ID. 2.

Кнопки надають клієнтам легкий доступ до часто використовуваних елементів керування системою опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, що, хоч і не стосується всіх елементів керування в автомобілі, є кроком у правильному напрямку.

Читайте також: 5 дешевих б/в кросоверів, які можна назвати «вічними»

Автомобіль також отримає кнопку ручного регулювання гучності та велику центральну ручку, яка забезпечує додаткові елементи керування іншими аспектами автомобіля.
12-19-2023, 20:31  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 249   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: