Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » У Києві з'явився вінтажний американський пікап 60-х (ФОТО)
Автосвіт / Фото

У Києві з'явився вінтажний американський пікап 60-х (ФОТО)

У Києві з'явився вінтажний американський пікап 60-х (ФОТО)
GMC 1000 Wideside Pickup Truck випускали з 1960 по 1966 роки. Пікап вирізняється оригінальним дизайном передньої частини і оснащений великою 5,0-літровою шісткою.

У Києві помітили старовинний GMC 1000 Wideside Pickup Truck 1965 року.



Вінтажний американський пікап є рідкістю в нашій країні. Фото автомобіля з'явилися на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram.

Пікап GMC 1000 Wideside випускали з 1960 по 1966 роки і він є близнюком Chevrolet C/K. Ці моделі вважаються предками сучасних GMC Sierra і Chevrolet Silverado.
У авто оригінальний дизайн передньої частини з круглими фарами і численними повітрозабірниками.

Також пікап GMC 1000 приваблює великою кількістю хрому в оздобленні.

GMC 1000 Wideside Pickup Truck оснащений доволі рідкісним двигуном — великим 5,0-літровим V6, який пропонували у версіях на 150 і 165 к. с.
Вантажопідйомність такого автомобіля становить 500 кг.

Наразі невідомо, чи може цей GMC 1000 Wideside Pickup Truck пересуватися своїм ходом або ж виконує роль інсталяції.

Читайте також: Стало відомо, скільки авто імпортували в Україну за 2023 рік

Авто виявили в популярному туристичному місці Києві — дворику з воронами.









01-16-2024, 15:29  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 530   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: