Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Чому в Україні підвищаться ціни на паливо
Всі новини / Автосвіт

Чому в Україні підвищаться ціни на паливо

Чому в Україні підвищаться ціни на паливо
У 2024 році світ може спіткати дефіцит дизпалива. Це може статися, якщо в США на фоні рецесії розпочнеться стрімке виробництво.

Про те, як це вплине на вартість дизелю в Україні.За даними Reuters, вартість сировини для виготовлення дизельного з початку року зросла на 37%, враховуючи те, що нафта здорожчала лише на 2%.

Все це свідчить про ймовірну нестачу палива в світі.

Сергій Куюн, директор консалтингової компанії «А-95», розповів, що проблеми з паливом в світі неминуче вплинуть на вартість в Україні.

Однак відбудеться це не миттєво. За словами директора, зараз всі гравці ринку мають запаси палива, тому при найменшому дефіциті нестачі вони не відчують.

Але ситуація зміниться, через деякий час. Разом з тим, експерт попереджає, що точно спрогнозувати ціни на АЗС зараз неможливо.

«Якщо у світі виникне дефіцит, Україна відчує це не відразу, а через деякий час.

При цьому неминуче зростання цін, у разі їх зростання на світовому ринку, але наскільки саме може подорожчати дизель, спрогнозувати неможливо», — зазначив Сергій Куюн.

Читайте також: Водіям приготуватися: як і чому подорожчає бензин у 2024 році

З початком року, вартість дизеля впала майже на гривню. Однак, що буде далі з цінниками на популярне паливо поки, що невідомо.
02-12-2024, 14:30  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 38   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: