Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Зупиняти авто на дорозі зможе не лише поліція, а й Нацгвардія
Всі новини / Автосвіт

Зупиняти авто на дорозі зможе не лише поліція, а й Нацгвардія

Зупиняти авто на дорозі зможе не лише поліція, а й Нацгвардія
Військові національної гвардії України матимуть додаткові повноваження, включаючи можливість застосовувати силу та зброю щодо цивільних осіб та примусово зупиняти їх транспортні засоби.

Запропонований законопроект уже пройшов схвалення комітету Верховної Ради і буде винесений на голосування до зали, повідомляє Авто 24.Законопроект №10311 спрямований на удосконалення правових норм щодо застосування національною гвардією примусових заходів, таких як фізичний вплив, спеціальні засоби, зброя та бойова техніка.

Відповідно до цього законопроекту, військовослужбовці гвардії зможуть використати зазначені кошти проти українських громадян у різних ситуаціях, включаючи невиконання законних вимог, загрозу життю та здоров’ю, а також для затримання осіб, які вчинили злочини.

Читайте також: Механік назвав поширену помилку водіїв, яка вбиває двигун автомобіля

Крім того, запропоновані зміни розширюють сферу застосування засобів примусової зупинки транспорту на гірських дорогах та в умовах обмеженої видимості, а також передбачають можливість зупинення різних видів транспортних засобів, включаючи мотоцикли, мопеди та пасажирські автобуси.
02-21-2024, 15:29  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 118   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: