Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Моторист розкрив, як за допомогою аркуша білого паперу виявити всі несправності двигуна
Всі новини / Автосвіт

Моторист розкрив, як за допомогою аркуша білого паперу виявити всі несправності двигуна

Моторист розкрив, як за допомогою аркуша білого паперу виявити всі несправності двигуна
Поломка двигуна автомобіля – серйозна проблема, яка потребує суттєвих фінансових вкладень.

Тому при покупці машини на вторинному ринку важливо достеменно знати, в якому стані знаходиться її силовий агрегат.Моторист із 20-річним стажем розповів в інтерв’ю порталу mmr.net.ua, як за допомогою аркуша звичайного білого паперу виявити всі несправності ДВЗ.

Стан двигуна автосервісах зазвичай дізнаються з допомогою комп’ютерної діагностики. Проте існує унікальний метод для самостійної перевірки силової установки.

Алгоритм дій наступний. Після короткої поїздки, коли двигун прогріється до робочої температури, слід зупинитися і піднести лист білого офісного паперу до вихлопної труби.

Якщо папір засмоктується в трубу, це може свідчити про наявність протитиску, викликаного обмеженою пропускною здатністю глушника.

Протидія відбувається, коли відпрацьовані гази не можуть повністю проходити через глушник.

Ця проблема може виникнути через прогорілі клапани, збої в системі рециркуляції вихлопних газів (EGR), яка направляє частину газів назад у впускний колектор, а також через несправності в газорозподільному механізмі або каталізаторі.

При справному ДВЗ паперовий лист повинен плавно похитуватися, без різких переміщень.

Якщо він рухається нерівномірно, це може сигналізувати про проблеми із системою запалювання, і тут важливо перевірити стан свічок запалювання та котушок.

За кілька хвилин такого тесту слід оцінити стан паперу. Ідеально, якщо він залишиться майже чистим з незначними слідами вологи чи сажі.

Однак якщо на аркуші з’являться коричневі маслянисті плями, це може вказувати на проблеми.

Поки двигун розігрівається, олива іноді проникає в систему вихлопу через витоки на стінках циліндрів.

Навіть у цілком справних моторах з турбонаддувом, іноді мастило може викидатися через вихлопну систему, але це відбувається тільки при активному натисканні на педаль газу, а не на низьких оборотах.

Якщо на папері видно світлі маслянисті сліди, це може вказувати на наявність антифризу у вихлопних газах, що, ймовірно, пов’язане з прокладкою головки блоку циліндрів, що прогоріла.

У таких ситуаціях вихлоп нагадуватиме білу пару.

Читайте також: Експерти повідомили про небезпеку наявності білого диму з вихлопної труби

Така несправність вимагає термінового втручання, оскільки мастило, змішане з антифризом, втрачає свої характеристики, що може спровокувати серйозну поломку двигуна.
03-8-2024, 05:31  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 721   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: