Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Hyundai випустила гоночну версію електромобіля Ioniq 5 (ВІДЕО)
Автосвіт / Відео

Hyundai випустила гоночну версію електромобіля Ioniq 5 (ВІДЕО)

Hyundai випустила гоночну версію електромобіля Ioniq 5 (ВІДЕО)
Hyundai Motor Company сьогодні представила гоночний електромобіль IONIQ 5 N eN1 Cup під час офіційних тренувальних заїздів для команд, що братимуть участь у майбутньому заході Hyundai N Festival з моторспорту.

Цей унікальний електричний гоночний автомобіль, створений на базі IONIQ 5 N – високопродуктивного електромобіля (EV), знаменує початок нової ери у стійких перегонах.Гоночний автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup використовує ту саму систему електроживлення (PE), що і серійний IONIQ 5 N, який має потужніший силовий агрегат і більшу ємність акумулятора в порівнянні з базовою моделлю IONIQ 5. IONIQ 5 N є першим високопродуктивним EV бренду N з потужним прискоренням та потужністю до 650 к.с.

Він поєднує передові технології Електричної Глобальної Модульної Платформи Hyundai (E-GMP), надійну систему управління температурою акумулятора і ефективну систему рекуперативного гальмування.

Гоночний автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup, як і існуючий клас Avante (Elantra) N1, є автомобілем вищого класу для професійних гонщиків, що змагаються в класі N1, з покращеними характеристиками для траси з використанням повнопрофільних шин.

Новий клас eN1, який буде представлений цього року, працюватиме за відкритими правилами, дозволяючи командам змагатись із різними шинами без обмеження на одного виробника.

Гоночний автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup має також перероблений кузов.

Він отримав низькі та широкі надкрила, широкі колії коліс для покращення керованості, збільшену притискну силу за рахунок передніх спліттерів та задніх крил, а також покращену аеродинамічну продуктивність.

Автомобіль також став легшим за рахунок видалення непотрібних компонентів для зниження базової ваги гоночного автомобіля, а також застосування кованих коліс, капота зі склопластику та полікарбонатних вікон.

Для посилення заходів безпеки гоночний автомобіль IONIQ 5 N eN1 Cup оснащений необхідними елементами безпеки, такими як каркаси безпеки, гоночні ковші та ремені безпеки.

Читайте також: Штраф 340 гривень: де тепер не можна зупинятися водіям за новими ПДР

Додаткові заходи безпеки, включаючи вогнегасники виключно для електричних пожеж та змінене розташування порту зарядки, було впроваджено для забезпечення найвищого рівня безпеки в гонках на EV.
04-2-2024, 13:31  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 142   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: