Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Водіям розкрили дві “секретні” функції авто, про які багато хто й не здогадується
Всі новини / Автосвіт

Водіям розкрили дві “секретні” функції авто, про які багато хто й не здогадується

Водіям розкрили дві “секретні” функції авто, про які багато хто й не здогадується
Багато водіїв не підозрюють про існування у своїх автомобілях деяких корисних функцій, які можуть істотно полегшити повсякденне використання транспортного засобу.

Експерти виділяють дві такі функції, які часто залишаються непоміченими, але можуть виявитися дуже корисними.Покажчик бензобака

Однією з таких функцій є спеціальний покажчик на приладовій панелі, який показує, з якого боку автомобіля знаходиться заливна горловина паливного бака.

Це може бути особливо корисно для тих, хто часто пересідає з одного автомобіля в інший, а також для новачків, які ще не звикли до свого транспортного засобу.

На приладовій панелі поруч з іконкою бензобака зазвичай знаходиться маленька стрілочка або трикутник, що вказує вліво або вправо.

Це просте позначення допомагає швидко зрозуміти, з якого боку необхідно під’їжджати до колонки на заправній станції, щоб без зайвих маніпуляцій заправити автомобіль.

Коригований козирок від сонця, що коригується

Ще однією маловідомою функцією є можливість повороту сонячного козирка на 90 градусів убік.

Більшість водіїв знають, що козирок можна опустити донизу, щоб захиститися від сліпучого сонця, коли воно знаходиться прямо перед ними.

Однак мало хто здогадується, що цей самий козирок можна повернути убік, щоб захиститися від сонячних променів, що проникають через бічне вікно.

Ця функція може бути особливо корисною під час ранкового або вечірнього керування автомобілем, коли сонце перебуває низько на горизонті і світить збоку.

Читайте також: Курс на електрифікацію: Nissan припинив розробку двигунів внутрішнього згоряння

Повернувши козирок убік, водії можуть значно поліпшити видимість і зменшити ризик засліплення, що робить водіння більш безпечним і комфортним.
06-6-2024, 08:30  
Джерело: mashyna.com.ua
Переглядів: 104   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: