Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Tesla відкликала понад 11 000 пікапів Cybertruck через проблеми з обшивкою кузова та склоочисником (ФОТО)
Автосвіт / Фото

Tesla відкликала понад 11 000 пікапів Cybertruck через проблеми з обшивкою кузова та склоочисником (ФОТО)

Tesla відкликала понад 11 000 пікапів Cybertruck через проблеми з обшивкою кузова та склоочисником (ФОТО)
Після скандального відкликання у квітні майже чотирьох тисяч Cybertruck через ризик заклинювання педалі акселератора, Tesla знову оголошує про відкликання своїх футуристичних пікапів.

На цей раз компанія відкликає 11688 електромобілів через несправність лобового склоочисника, що може погіршити видимість для водія, а також 11383 Cybertruck через неякісно змонтовану обшивку кузова, яка могла відірватися на ходу і створити небезпеку для інших водіїв.Проблеми з гігантським двірником лобового скла стали масово згадуватись на форумах власників Cybertruck в останні тижні і, як повідомляється, навіть викликали затримки постачання нових пікапів.
У повідомленні національного управління безпекою руху на трасах (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA) про відкликання через склоочисники говориться, що “надмірна сила струму може призвести до виходу з ладу контролера електродвигуна переднього склоочисника”.

Сервіси Tesla безкоштовно замінять двигуни двірників на 11 688 автомобілях.
Що стосується обшивки кузова, що відшаровується, згідно з окремим повідомленням NHTSA «сервісна служба Tesla нанесе підсилювач адгезії і чутливу до тиску стрічку або при необхідності замінить відсутню аплікацію безкоштовно».

Ілон Маск одного разу в серцях заявив, що «з Cybertruck ми викопали собі могилу».

Читайте також: У Tesla Model 3 з’явилася преміальна альтернатива від легендарного бренду

Минулого тижня десятки блискучих електричних пікапів Tesla, які чекали відгуку на громадському паркуванні, були зіпсовані написом, F**k Elon, завданим чорною аерозольною фарбою. Журналісти The Verge пропонують Маску полегшити життя вандалам та почати продавати наклейки з цим написом.
06-26-2024, 16:30  
Джерело: ampercar.com
Переглядів: 187   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: