Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Наслідки можуть бути фатальні: чим небезпечне каміння, що застрягло в протекторі автомобільних шин
Всі новини / Автосвіт

Наслідки можуть бути фатальні: чим небезпечне каміння, що застрягло в протекторі автомобільних шин

Наслідки можуть бути фатальні: чим небезпечне каміння, що застрягло в протекторі автомобільних шин
Кожен автомобіліст стикався з ситуацією, коли в протекторі шин застряють дрібні камені. При цьому мало хто знає, яку небезпеку несе це явище.

Зокрема, експерти звертають увагу, що на великій швидкості ці камінці можуть вилетіти і розбити скло сусіднього автомобіля.Крім того, з часом пошкоджується сама шина, оскільки камінь з часом проникає глибше в гуму.

Зрештою це може спровокувати витік повітря, розрив шини і аварії, оскільки машина на швидкості просто втратить керованість.

Також варто пам’ятати, що сучасні автомобілі нерідко забезпечені датчиками тиску в шинах.

Застряглі камені можуть їх пошкодити, що призведе до порушення стабільності роботи системи.

Окремо варто звернути увагу на ризик втрати балансу коліс, що призведе до вібрації підвіски, втрати керованості та прискореного зносу шин.

Читайте також: Фахівці назвали 3 “фатальні” помилки під час прогріву двигуна

Експерти рекомендують регулярно перевіряти стан шин, видаляти з протектора сторонні предмети, а також стежити за тиском у шинах і міняти їх, коли вони зношуються до критичного рівня.
06-26-2024, 20:30  
Джерело: mashyna.com.ua
Переглядів: 410   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: