Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » У мережі показали унікальний український автомобіль «Акула» (ФОТО)
Автосвіт / Фото

У мережі показали унікальний український автомобіль «Акула» (ФОТО)

У мережі показали унікальний український автомобіль «Акула» (ФОТО)
В Україні знайшли справжній раритет – маловідомий український автомобіль «Акула». Машина чимало років простояла під відкритим небом.

Про це повідомляє ТопЖир.



«Акулу» було розроблено понад 50 років тому. Її «батьком» є талановитий український конструктор Микола Парафенко. Завдяки йому світ побачили 11 подібних купе, які відрізнялися між собою та мали різні назви.
Йдеться про такі моделі, як «Лань», «Іскра», «Ювілей». До наших днів «дожили» лише декілька таких авто. Усі вищезгадані машини планувати випускати на Сєвєродонецькому авторемонтному заводі.

Автомобіль має кузов зі спеціального пластику. Це, певною мірою, врятувало машину, адже металевий кузов «з’їла» б корозія.
В основі автівки лежать шасі, двигун та інші агрегати від «Москвича». Деякі деталі були запозичені від «Волги» та «Запорожця».

Читайте також: Недорогий електромобіль Toyota стане "зеленим" аналогом Corolla (ФОТО)

Ретро-автомобіль відреставрує блогер Андрій Осачук. За його словами, роботи вже почалися і майстри навіть знайшли авто, яке стане донором запчастин.
11-23-2024, 19:32  
Джерело: mmr.net.ua
Переглядів: 129   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: