Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Як у Джеймса Бонда: дебютував 1000-сильний суперкар Aston Martin з мотором Mercedes (ФОТО)
Автосвіт / Фото

Як у Джеймса Бонда: дебютував 1000-сильний суперкар Aston Martin з мотором Mercedes (ФОТО)

Новий Aston Martin Valhalla отримав гібридну установку потужністю понад 1000 сил. Суперкар здатен розігнатися до сотні за 2,5 с та розвинути 350 км/год.

Суперкар Aston Martin Valhalla нарешті запускають у виробництво.



Купе випустять лімітованою серією з 999 авто і почнуть продавати з другого кварталу 2025 року за ціною приблизно від $800 000. Його подробиці розкрили на сайті британського автовиробника.
Нагадаємо, що перший прототип Aston Martin Valhalla презентували ще в 2019 році. А за два роки авто знялося у фільмі "Не час помирати" про пригоди Джеймса Бонда. У розробці авто взяв участь дворазовий чемпіон "Формули-1" Фернандо Алонсо.
Valhalla – нетиповий Aston Martin, адже це обтічне середньомоторне купе, в основі якого лежить карбоновий монокок. Двері авто піднімаються догори. А от передня частина витримана у фірмовому стилі британської марки. Маса купе складає 1652 кг.

"Фішка" Aston Martin Valhalla – його активна аеродинаміка. Купе отримало велике антикрило зі змінним кутом атаки, регульований спліттер та низку інших елементів. Притискна сила становить 600 кг при 240 км/год.

Салон Aston Martin Valhalla – доволі скромний, за мірками британської марки, адже тут немає фірмової розкоші. У оздобленні поєднуються шкіра та карбон. Встановлені спортивні сидіння, приплюснуте кермо та два дисплеї на передній панелі.
Новий Aston Martin Valhalla є повнопривідним гібридом – оснащений 4,0-літровим V8 твін-турбо від Mercedes-AMG та одразу трьома електромоторами. Сумарна віддача установки – 1064 к. с.
Суперкар Aston Martin Valhalla не лише здатен розігнатися до сотні за 2,5 с і розвинути 350 км/год, але й може подолати до 14 км на електротязі.

Читайте також: У Києві засвітився Rolls-Royce Cullinan в ультра дорогому тюнінгу Mansory (ФОТО)

Крім того, Aston Martin Valhalla отримав передню підвіску як у болідів "Формули-1" та карбоново-керамічні гальма діаметром 410 мм спереду та 388 мм ззаду.
12-14-2024, 15:32  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 209   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: