Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Французи виставили на посміховисько новий російський електромобіль
Всі новини / Автосвіт

Французи виставили на посміховисько новий російський електромобіль

Французький портал L’argus жорстко висміяв перший російський електромобіль Amber.

Дітище автопрому країни-агресора журналісти назвали «потворним».



Видання нагадало, що назву Amber ця модель отримала не випадково. У перекладі з англійської це означає «бурштин», саме на видобутку цього дорогоцінного каменю спеціалізується завод «Автотор», де вироблятимуть перший російський електрокар.

Однак зовсім не це стало головним приводом для насмішок французів. Розробка студентів Московського політехнічного університету стала об’єктом насмішок через свій химерний і позбавлений смаку дизайн екстер’єру.

Росіяни навіть не потрудилися зробити свій перший електрокар скільки-небудь привабливим.

Журналісти L’argus пожартували, що це «творіння», легко може відібрати звання «найпотворнішого автомобіля» у Fiat Multipla.

Читайте також: Розсекретили дизайн нового Volkswagen T-Roc 2025 (ФОТО)

При цьому французи зазначили, що Amber напханий російською електронікою, що сумнівно, враховуючи провалені зусилля росіян щодо «імпортозаміщення» високотехнологічної продукції.
01-21-2025, 00:29  
Джерело: mashyna.com.ua
Переглядів: 524   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: