Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Аналоги Jetta і Arteon: нові седани Volkswagen розсекретили до прем'єри (ФОТО)
Автосвіт / Фото

Аналоги Jetta і Arteon: нові седани Volkswagen розсекретили до прем'єри (ФОТО)

Оновлені седани Volkswagen Sagitar і Lamando зміняться зовні, а також отримають потужніший 160-сильний турбомотор.

Опубліковано фото Volkswagen Lamando та Sagitar. Недорогі моделі пройдуть модернізацію і дебютують у найближчі місяці. Про це повідомляє сайт Carscoops.



Обидві моделі Volkswagen випускають у Китаї. Volkswagen Lamando є доступнішою альтернативою Arteon, а Sagitar доларів, по суті, є подовженим варіантом VW Jetta. Вартість моделей приблизно однакова – від 17 000 – 17 500 доларів.
Нові Volkswagen вирізняються зміненими фарами, бамперами та решіткою радіатора, а ззаду оновили ліхтарі. Крім того, седан Volkswagen Sagitar отримав висувні дверні ручки.
Примітно, що нові Volkswagen Lamando і Sagitar майже однакові за розмірами: сягають 4,8 м завдовжки та 1,8 м завширшки, а їх колісна база однакова – 2731 мм. В основі обох автомобілів лежить платформа MQB.
Салон Volkswagen Sagitar і Lamando на фото не показали. Очікується, що автомобілі отримають збільшені дисплеї.

Читайте також: 540-сильний снаряд: представлено найшвидший і найдорожчий Renault (ФОТО)

Зате розкрили характеристики Volkswagen Lamando і Sagitar. Седани оснащені покращеним 1,5-літровим бензиновим турбомотором зі збільшеною до 160 сил потужністю. У парі з ним працює 7-ступінчастий робот DSG.
03-22-2025, 05:29  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 292   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: