Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Електричний Range Rover Velar проходить завершальні випробування (ФОТО)
Автосвіт / Фото

Електричний Range Rover Velar проходить завершальні випробування (ФОТО)

Електричний Range Rover Velar продовжує тестування, наближаючись до дебюту у 2026 році.

Новий прототип, помічений під час зимових випробувань, має менш виражений камуфляж, розкриваючи деякі дизайнерські деталі, зокрема аеродинамічні диски та вдосконалені повітрозабірники. Про це повідомляє портал mmr.net.ua.



Velar отримає розкішний інтер’єр із цифровою панеллю приладів, 45-градусним сенсорним екраном та мультимедійною системою з підтримкою 5G.

Автомобіль буде побудований на платформі EMA з 800-вольтовою архітектурою та акумулятором понад 100 кВт·год, що забезпечить запас ходу до 750 км.

Читайте також: Чудова економічність: експерти назвали плюси та мінуси нової Honda (ФОТО)

Усі версії моделі отримають два електромотори, повний привід і систему швидкої зарядки, яка дозволить поповнити 80% ємності батареї за 10 хвилин. Land Rover планує випустити Velar у межах масштабної електрифікації свого модельного ряду.

03-30-2025, 19:32  
Джерело:
Переглядів: 164   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: