Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Volkswagen працює над випуском дешевого електрокару
Всі новини / Автосвіт

Volkswagen працює над випуском дешевого електрокару

Німецький автовиробник Volkswagen активно працює над випуском бюджетного електромобілю, щоб конкурувати з дешевими китайськими моделями. Портал OBOZ.UA у зв’язку з цим звернув увагу на концепт ID.Every1. Вважається, що він стане базою для створення найдешевшого електромобіля бренду вартістю 20 000 євро. Вихід моделі запланований на 2027 рік.

Відомо, що новинка займе в лінійці місце моделі VW Up!. В якості архітектури буде обрана платформа MEB Entry із переднім приводом. Під капотом у електромобілю буде двигун потужністю 100 к.с. Батарея забезпечить запас ходу до 250 км.



Довжина кузова ID.Every1 складає 3,9 метра. Такі габарити вказують на те, що модель буде орієнтована на міських водіїв. Візуально автомобіль нагадує перше покоління Volkswagen Golf. При цьому електрокар отримає більш сучасне LED-обладнання та мінімалістичний сучасний силует.

За словами дизайнера Фелікса Райнке із Вольфсбурга, Volkswagen намагається повернутись до духу Golf 70-х, коли його авто були уособленням простоти, доступності та надійності.

Читайте також: Hyundai i30 N повернеться на європейський ринок

Український контекст

В Україні популярність Volkswagen знаходиться на досить високому рівні. Останнім часом українці все частіше імпортують нові і вживані моделі електрокари ID.2 та ID.1 з Китаю. Поява більш доступної моделі, ймовірно, також не залишиться без уваги вітчизняного водія.
Учора, 14:01  
Джерело: mashyna.com.ua
Переглядів: 62   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.