Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Розвиває понад 100 км/год: у США створили надшвидкий електровелосипед (ФОТО)
Автосвіт / Фото

Розвиває понад 100 км/год: у США створили надшвидкий електровелосипед (ФОТО)

У США презентували електровелосипед King Goat V2. Він здатен розвинути понад 100 км/год і є одним із найшвидших у світі.

Швидкісний електробайк є розробкою виробника велосипедів Goat Power Bikes із Каліфорнії. Він надходить у продаж за ціною від $4000. Про це повідомляє сайт Autoevolution.

Новий King Goat V2 оснащений потужним електромотором на 12 к. с. (8 кВт) і 320 Н∙м. Його максимальна швидкість становить 113 км/год і це один із кращих показників у світі. При цьому збережені й педалі.
Електровелосипед King Goat V2 отримав знімну батарею ємністю 2,88 кВт∙год, яка забезпечує запас ходу до 129 км в спеціальному економічному режимі (він обмежує швидкість на 64 км/год). На повній потужності електробайк здатен подолати 51 км. Зарядка батареї триває 4-5 годин.
King Goat V2 отримав регульовану підвіску з амортизаторами спереду і ззаду, дискові гальма та функцію рекуперації. 16-дюймові колеса "взули" в товсті шини як у мотоциклів.

Читайте також: Вісім місць, 1788 сил і ціна $10 млн: представлено найдорожчий Mercedes у свiтi (ФОТО)

Електробайк має алюмінієву раму і важить 81 кг, а допустиме навантаження – 123 кг. Комплектація включає світлодіодну оптику та цифровий щиток приладів.
Учора, 22:05  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 416   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.