Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Стару 38-річну "п'ятірку" BMW продали за ціною нового Bentley Bentayga (ФОТО)
Автосвіт / Фото

Стару 38-річну "п'ятірку" BMW продали за ціною нового Bentley Bentayga (ФОТО)

У США встановили новий рекорд вартості BMW 5 Series E28. Седан 1988 року продали за 195 000 доларів – за ціною нового Bentley Bentayga.

Нового власника знайшла не проста "п’ятірка", а заряджений седан BMW M5 1988 року. Про це повідомляє сайт Autoblog.

BMW M5 першого покоління – доволі рідкісна модель, адже всього з 1984 по 1988 рік випустили лише 2241 авто. Їх комплектували 3,5-літровою рядною шісткою та 5-ступінчастою механічною КПП.
Це американська версія BMW M5 E28 зі зменшеною до 256 к. с. потужністю (європейський варіант був 286-сильним). Седан здатен розігнатися до 100 км/год за 6,5 с і розвинути 245 км/год.

Крім того, в авто доопрацьовані підвіска, кермове управління і гальма. Відрізнити заряджену версію від стандартного BMW 5 Series E28 можна за інакшим переднім бампером і невеликим заднім спойлером, а у салоні встановлені спортивне кермо і сидіння.
Конкретно цей BMW M5 E28 дорогий ще й тому, що це капсула часу з пробігом усього 15,7 тис. км. Увесь час авто перебувало в одній колекції.

Читайте також: Kia викликала справжній ажіотаж своїми недорогими автомобілями

Кузов, шкіряний салон та силовий агрегат BMW M5 1988 року чудово збереглися. На підтримання седана в колекційному стані загалом витратили 50 000 доларів.
Сьогодні, 00:03  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 291   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.