Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » Один із 54: у Києві помітили ексклюзивний 14-річний спорткар BMW (ФОТО)
Автосвіт / Фото

Один із 54: у Києві помітили ексклюзивний 14-річний спорткар BMW (ФОТО)

У Києві сфотографували купе BMW M3 2012 року в особливому лімітованому виконанні DTM Champion Edition. Авто оснащене 420-сильним V8 і розвиває 280 км/год.

Спорткар BMW M3 DTM Champion Edition — справжній раритет, адже випустили всього 54 таких авто. Його фото опублікували на сторінці luxurycars.ukraine в Instagram.

Лімітоване купе BMW M3 E92 створили у 2012 році, аби відзначити перемогу моделі у німецькому чемпіонаті DTM. Конкретно це авто – 39-те в серії та має пробіг 10,4 тис. км.
BMW M3 DTM Champion Edition вирізняється чорним матовим забарвленням зі смугами на даху і кришці багажника. Крім того, воно отримало загострений спойлер і чорні диски.
Салон BMW M3 E92 оздобили алькантарою та карбоном. На передній панелі свій автограф залишив чемпіон DTM Бруно Шпенглер. На кузові та в інтер’єрі з’явилися пам’ятні таблички та написи, які вказують на успіх BMW M3 у перегонах.

Читайте також: 700-сильний "трековий сокіл": у Києві помітили надпотужний заряджений Jeep (ФОТО)

Із технічної точки зору варіант DTM Champion Edition нічим не відрізняється від стандартного купе BMW M3. Спорткар оснащений 4,0-літровим 420-сильним V8 та 7-ступінчастим роботом і здатен розігнатися до 100 км/год за 4,5 с і розвинути 280 км/год.
10-05-2026, 22:00  
Джерело: focus.ua
Переглядів: 416   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.