|
В Україну прийшла справжня спека. За таких високих температур салон вашого автомобіля може сильно нагріватися, що може викликати значний дискомфорт, коли ви вперше сідаєте в нього зранку. Перше, що люди часто роблять, сідаючи в машину у спекотний день, це вмикають кондиціонер. Однак, це може бути не найшвидшим чи найефективнішим способом охолодитися, пише OBOZ.UA. У соцмережах завірусився цікавий метой, який, за словами експертнів, ще й має наукове пояснення. Отже, спочатку треба опустити вікно на задньому лівому сидінні, а потім встати з водійського місця та просто відчинити й зачинити двері чотири рази. За цим трюком стоїть науковий принцип, який називається гідродинамікою. Причина, чому це працює, полягає в тому, що коли ви відкриваєте та закриваєте двері, особливо якщо ви робите це швидко, двері вимітають усе повітря, яке їм заважає, створюючи цю зону низького тиску, яка тут і виникає. А потім утворюється те, що називається об’ємним потоком, коли все гаряче, спітніле, жахливе повітря всередині автомобіля витягується назовні. Читайте також: Hyundai готує новинку: що відомо про хот-хетч i20N (ФОТО) Потрібно лише два чи три спроби, і ваше авто охолодиться без використання кондиціонера. |
Сьогодні, 16:04
Джерело: obozrevatel.com
Переглядів: 526
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

