Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Тест-драйв » Дослідження: система автоматичного екстреного гальмування в більшості компакт-кросоверах марна
Всі новини / Тест-драйв

Дослідження: система автоматичного екстреного гальмування в більшості компакт-кросоверах марна

Дослідження: система автоматичного екстреного гальмування в більшості компакт-кросоверах марна
Системи автоматичного гальмування зараз встановлюються у більшості нових автомобілів.

Але з’явилася вона вже понад десять років тому і була створена для того, щоб запобігати зіткненням з об’єктами та наїздам на пішоходів.Втім, як показав нещодавній тест такої функції, система ще далека від ідеалу і на більшості машин працює не так добре, як було задумано спочатку.

Організація з контролю безпеки дорожнього руху (IIHS) провела серію випробувань компактних кросоверів, оснащених системою автоматичного екстреного гальмування.

Результати тестів ввели експертів у замішання, адже з’ясувалося, що технологія практично марна.

У випробуваннях брали участь Volkswagen Taos, Chevrolet Equinox, Mitsubishi Outlander, Hyundai Tucson, Jeep Compass, Ford Escape, Toyota RAV4, Honda CR-V, Mazda CX-5 та Subaru Forester.

З десяти цих «паркетників» оцінку «добре» за роботу системи автоматичного екстреного гальмування отримав лише Subaru Forester, тоді як решта машин провалили тести.

Трохи краще серед них справи були з Honda CR-V і Toyota RAV4, яким привласнили оцінку «прийнятно», тоді як Ford, Hyundai та Jeep отримали позначку «маргінально».

Читайте також: МВС закликало покупців вживаних автомобілів отримувати експертне дослідження

Що стосується решти учасників тесту, то вони взагалі удостоїлися оцінки «погано».
04-27-2024, 13:31  
Джерело: uamotors.com.ua
Переглядів: 754   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: