Регистрация    Войти
Вхід
Автопортал avtodream.org » Всі новини » Автосвіт » В Україні закриваються сотні автомобільних заправок
Всі новини / Автосвіт

В Україні закриваються сотні автомобільних заправок

В Україні закриваються сотні автомобільних заправок
Ситуація, що склалася через війну, на паливному ринку України може спровокувати закриття дрібних автозаправних станцій (АЗС).

Директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн назвав у коментарі UBR низку причин, через які невеликі учасники ринку можуть згорнути свою діяльність, передають «Вісті Наддніпрянщини» .

По-перше, зазначив він, на європейському ринку – високі закупівельні ціни через дефіцит нафтопродуктів.

По-друге, ускладнилася логістика, особливо для компаній із центральних, східних та південних регіонів України. За його словами, «витратна частина балансує на межі збитків». Тому чимало компаній вагаються, наскільки доцільно займатися автозаправним бізнесом.Експерт припустив, що із такої тенденції в індустрії можуть залишитися лише великі учасники ринку, які не зможуть задовольнити попит для всіх споживачів. Крім того, великі мережі АЗС здебільшого присутні в обласних центрах та на основних автошляхах.

Читайте також: У 2028 фінансовому році Nissan випустить перший електромобіль Із повністю твердотілими акумуляторами
Тому на «периферійних територіях», де було представлено дрібні регіональні компанії, може виникнути дефіцит палива. Саме ця категорія, наголосив директор «Консалтингової групи А-95», забезпечує потреби аграріїв та інших представників промислового сектору.

04-11-2022, 10:49  
Джерело: uamotors.com.ua
Переглядів: 1 948   
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:           Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код: